Ücretsiz Backlink Siteleri

Ücretsiz bağlantı alabileceğiniz, backlink siteleri arıyorsanız, bu listede bulunan siteleri değerlendirebilirsiniz.

Backlink nedir?, odur budur gibi, gereksiz detaylara girmiyorum. Altta bulunan backlink siteleri, ücretsiz bağlantı alabileceğiniz sitelerdir.

Site adlarının karşısında bulunan rakamlar, Global Alexa sıralamalarıdır. Bu sıralamalar sürekli olacak değişeceği için, yalnızca bilgilendirme amaçlı olduğunu, ve yaklaşık sıralamalar olduğunu belirtmek isterim.

Ücretsiz backlink siteleri için çok uzun bir liste hazırlamıştım, ancak SEO kaideleri gereği hepsini ekleyemedim. Zira bir sayfada 100 bağlantıdan fazla olması,

Google tarafından spam olarak algılanmasına neden olacaktır.

Siz bağlantı kazanın diye kendimi yakarsam, bu pek akıllıca olmaz sanırım.

Bağlantı sayısı tüm sayfa için geçerlidir. Kenar çubuğu, navigasyon, ve sayfada bulunan diğer bağlantıları da hesaba katınca, ancak 20 backlik sitesi paylaşabildim.

Listede yer alan backlin siteleri, ücretsiz bağlantı alabileceğiniz sitelerdir.

Sitelerin politikalarında değişiklikler olabilir. Ücretsiz backlink seçeneğini kaldırabilir, veya karşılıklı backlinkler verebilirler.

Sitelerin hiçbirinden backlink almadım, dolayısıyla nasıl çalıştıklarına dair bir malumatım yok. Bağlantılar ne zaman eklenir, inceleme ortalama ne kadar sürer bilmiyorum.

Ücretsiz backlinklerin inceleme süreleri biraz uzun olabilmektedir. Bu genel bir durumdur, inceleme süreleri hakkında tek söyleyebileceğim budur.

20 şer tane de olsa, zaman zaman ücretsiz backlink siteleri eklemeye devam edeceğim.

Bir yorum bırakın: 16 yorum