WordPress reklam eklentileri – Ücretsiz reklam eklentileri

WordPress sitenizde reklam yerleştirmek için her hangi bir kod bilgisine ihtiyacınız yoktur. WordPress reklam eklentileri sayesinde, sitenizin reklam alanlarını kolayca optimize edebilirsiniz.

İnternet ve para dediğimiz zaman, çevrim içi reklamcılık akla ilk gelen şeylerden biridir.

İnternet reklamlarının optimize edilmesi, her kullanıcı için kolay olmayabilir. Ancak bir WordPress kullanıcısı olmanın ayrıcalığını her zaman hissedersiniz. Sitenize reklam yerleştirmek söz konusu olduğunda da bu böyledir.

Aşağıdaki WordPress reklam eklentileri sayesinde, hiç bir kod bilgisine gerek kalmadan, reklamlarınızı kolayca optimize edebilirsiniz.

WORDPRESS REKLAM EKLENTİLERİ

Gelişmiş Reklamlar, sitenize kolayca reklamlar yerleştirmenizi sağlar ve bunu yapmak için yazı düzenleyiciye benzer bir sayfa kullanır. Reklam rotasyonlarını ayarlayabilir, planlar yapabilir, son kullanma tarihlerini ayarlayabilir ve reklamların gösterileceği yerleri seçebilirsiniz.

Reklamlar, tüm veya belirli sayfalarda, yayınlarda ve hatta etikette gösterilebilir. Ayrıca hangi ziyaretçilerin reklamlarınızı görmesini seçebilirsiniz.

Kurulumu ve kurulumu kolaydır ancak bu eklentinin düzgün çalışabilmesi için PHP 5.3’e veya daha yeni bir sürüme gereksinim duyduğunuzu unutmayın. 

Advanced Advertising System

Harika bir reklam eklentisi arıyorsanız, bu eklentiyi düşünmelisiniz. Farklı biçimlerde reklamlar yerleştirmek, fiyat ayarları afişler eklemek gibi bir dizi özelliğe sahiptir.

Shortcode kullanarak reklam eklemenize olanak sağlar. Böylece sitenizin istediğiniz her hangi bir alanında kolayca reklam gösterebilirsiniz.

Başlangıç da ayarlarını yapmak biraz zor gelebilir. Ancak eklentinin kullanımı son derece kolaydır.

WP Advertize İt

Bu eklenti sadece Google Adsense reklamları ile çalışır.

Google reklamını ekleyin ve nerede görünmesini istediğinizi seçin, hepsi bu kadar.

Eklenti ile neredyse sitenizin her yerinde Google reklamlarını göstermeniz mümkün.

Çok fazla ayar bölümü mevcut olmasına rağmen, son derece kolay bir kullanıma sahip.

Eklenti iki yılı aşkın bir süredir güncellenmemiştir. Test ettiğimde her hangi bir uyum sorunu görmedim ama yine de bu detayı göz önünde bulundurun.

Meks Easy Ads Widget

Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

Kenar çubuğunuzda sınırsız reklam oluşturmanıza yarar. Reklamları yan yana göstere bilmenize olanak sağlar.

Çok üst düzey özelliklere sahip olduğunu söylemek zor. Ancak basit bir reklam eklentisi arıyorsanız, iyi bir seçenek olabilir.

Sitenizin köşesinde açılır bir reklam göstermeye yarar. Üst sağ yada sol köşede reklam gösterimi için, fare üzerine geldiğinde reklam açılır.

Flash gerektirdiği için tüm tarayıcılarda düzgün çalışmayabilir.

Dikkat çekici bir şekilde reklam göstermek için farklı bir seçenek olabilir.

WordPress Ad Widget

Detaylarla uğraşmadan, kolayca kenar çubuğuna reklam eklemek için kullanabileceğiniz bir eklenti.

Çok basit bir kurulumu ve kullanımı vardır.

HTML ve JawaScript eklemeye izin verir.

Yayınladığınız reklamlar dan en iyi sonucu almanız için, analiz yapma özelliğine sahiptir.

Eklentiden yararlana bilmek için, eklenti sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz sürümünde 100.000 gösterime kadar analiz sunmaktadır. Daha fazlası için ücretli sürüme geçmeniz gerekir.

Google AdSense reklamları , içeriğe dayalı Amazon Yerel Alışveriş Reklamları , Media.net reklamları ve dönen banner reklamlar dahil olmak üzere her türlü reklamı destekler .

Bu eklenti, reklam için AdSense eklentisi veya eklentisinden daha fazla. Sayfanın herhangi bir yerinde katılımlı formlar, başlık betikleri, AMP reklamları, Javascript, CSS, HTML, PHP, analiz, izleme veya reklam kodu eklemek için birçok gelişmiş seçenek sunar.

Reklam Ekleyici, diğer eklentilerin başarısız olduğu reklamları ekleyebilir . 

WordPress reklam eklentileri içinde bizim seçimimiz

WordPress siteniz için ücretsiz ve ücretli reklam eklentilerini kullana bilirsiniz. Bu konuda neredeyse sınırsız seçeneğe sahipsiniz.

Ancak çok üst düzey bir araca ihtiyacınız yoksa bunun için para ödemeniz mantıklı olmaz. Orta düzey reklam yönetimi için kullanılabilecek ücretsiz bir çok eklenti var.

Burada listelediğimiz reklam eklentileri arasında bizim seçimimiz Adİnserter eklentisi dir.Hemen hemen sitenizin her noktasında reklam göstermenize imkan sağlar ve kullanımı çok kolay.

Bu yazıda, sitenizdeki reklamları en iyi şekilde optimize etmenize yardımcı olacak eklentilerden bahsettir.

Eklentilerin tamamı ücretsiz dir, ve WordPress eklenti dizininde bulunur.

Sizinde faydalandığınız, ve tavsiye edebileceğiniz reklam eklentileri varsa, yorumlarda paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Bol kazançlı siteleriniz olsun.

Bir yorum bırakın: 7 yorum